• 1.-7. krog
  • 8.-14. krog

1. krog 2. krog 3. krog 4. krog 5. krog 6. krog 7. krog
12.09.2016 17.09.2016 23.09.2016 03.10.2016 08.10.2016 15.10.2016 22.10.2016
Celje Šmartno Dobova Sevnica Krško Brežice Rudar
doma doma doma doma v gosteh doma v gosteh
18 : 44 20 : 38 34 : 30 30 : 40 20 : 54 28 : 39 23 : 53

8. krog 9. krog 10. krog 11. krog 12. krog 13. krog 14. krog
28.10.2016 12.11.2016 19.11.2016 27.11.2016 03.12.2016 11.12.2016 17.12.2016
Celje Šmartno Dobova Sevnica Krško Brežice Rudar
v gosteh v gosteh v gosteh v gosteh doma v gosteh doma
12 : 54 21 : 32 33 : 21 35 : 38 24 : 52 33 : 33 18 : 55

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Celje141202542:28124
2Krško141202540:28024
3Rudar141202516:34524
4Šmartno14617372:45113
5Sevnica14617408:46913
6Brežice14419401:4779
7Dol142111349:5835
8Dobova140014265:5070
TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17-.30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		17:00 - 18:30 petek 		17:30 - 19:00
33. - 35. mesto - sezona 2016/17 KADETSKA DRŽAVNA LIGA

IGRALCI KADETSKE EKIPE

IgralecŠt.tekemLetnik
VASJA KRAJNC222000
NERMIN DERVIŠEVIČ212000
AMELDIN MURATOVIĆ212000
MATEJ NEMEC212000
PRIMOŽ UDOVČ202000
JAKOB DACAR202000
LUKA SIMONČIČ192000
ALJAŽ HOČEVAR192002
NIO DRNOVŠEK172002
VALENTIN ANŽUR162002
NIK MATEK142002
LUKA NAPRET82002
SEBASTJAN DEČMAN42003
LUKA MIKLIČ12003
Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Slovenj Gradec8800257:16716
2Ptuj8512273:21611
3Moškanjci8413237:2169
4Pomurje8206222:2804
5Dol8008217:3270

Kadeti, POLFINALE SKUPINA E

Kadeti, JUG

  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog 3. krog 4. krog 5. krog
09.02.2017 11.03.2017 17.03.2017 25.03.2017
Slovenj Gradec Moškanjci Pomurje Ptuj
doma doma v gosteh doma
21 : 32 27 : 34 35 : 48 27 : 43

6. krog 8. krog 9. krog 10. krog
31.03.2017 25.04.2017 13.05.2017 06.05.2017
Slovenj Gradec Moškanjci Pomurje Ptuj
v gosteh v gosteh doma v gosteh
12 : 44 28 : 35 34 : 36 33 : 55

  • 1.-7. krog
  • 8.-14. krog

1. krog12.09.2016Celjedoma18 : 44
2. krog17.09.2016Šmartnodoma20 : 38
3. krog23.09.2016Dobovadoma34 : 30
4. krog03.10.2016Sevnicadoma30 : 40
5. krog08.10.2016Krškov gosteh20 : 54
6. krog15.10.2016Brežicedoma28 : 39
7. krog22.10.2016Rudarv gosteh23 : 53

8. krog28.10.2016Celjev gosteh12 : 54
9. krog12.11.2016Šmartnov gosteh21 : 32
10. krog19.11.2016Dobovav gosteh33 : 21
11. krog27.11.2016Sevnicav gosteh35 : 38
12. krog03.12.2016Krškodoma24 : 52
13. krog11.12.2016Brežicev gosteh33 : 33
14. krog17.12.2016Rudardoma18 : 55

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Celje141202542:28124
2Krško141202540:28024
3Rudar141202516:34524
4Šmartno14617372:45113
5Sevnica14617408:46913
6Brežice14419401:4779
7Dol142111349:5835
8Dobova140014265:5070

IGRALCI KADETSKE EKIPE

33. - 35. mesto - sezona 2016/17 KADETSKA DRŽAVNA LIGA
TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17-.30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		17:00 - 18:30 petek 		17:30 - 19:00
IgralecŠt.tekemLetnik
VASJA KRAJNC222000
NERMIN DERVIŠEVIČ212000
AMELDIN MURATOVIĆ212000
MATEJ NEMEC212000
PRIMOŽ UDOVČ202000
JAKOB DACAR202000
LUKA SIMONČIČ192000
ALJAŽ HOČEVAR192002
NIO DRNOVŠEK172002
VALENTIN ANŽUR162002
NIK MATEK142002
LUKA NAPRET82002
SEBASTJAN DEČMAN42003
LUKA MIKLIČ12003

Kadeti, JUG

Kadeti, POLFINALE SKUPINA E

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Slovenj Gradec8800257:16716
2Ptuj8512273:21611
3Moškanjci8413237:2169
4Pomurje8206222:2804
5Dol8008217:3270
  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog09.02.2017Slovenj Gradecdoma21 : 32
3. krog11.03.2017Moškanjcidoma27 : 34
4. krog17.03.2017Pomurjev gosteh35 : 48
5. krog25.03.2017Ptujdoma27 : 43

6. krog31.03.2017Slovenj Gradecv gosteh12 : 44
8. krog25.04.2017Moškanjciv gosteh28 : 35
9. krog13.05.2017Pomurjedoma34 : 36
10. krog06.05.2017Ptujv gosteh33 : 55

RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt     Kontakt    
RK DOL