• 1.-6. krog
  • 8.-13. krog

1. krog 2. krog 3. krog 4. krog 5. krog 6. krog
19.10.2016 22.10.2016 12.11.2016 19.11.2016 26.11.2016 03.12.2016
Radeče Rudar Šmartno Brežice Krško Sevnica
doma v gosteh v gosteh doma v gosteh doma
33 : 6 18 : 14 17 : 13 21 : 10 30 : 11 19 : 13

8. krog 9. krog 10. krog 11. krog 12. krog 13. krog
17.12.2016 14.01.2017 20.01.2017 29.01.2017 05.02.2017 11.02.2017
Radeče Rudar Šmartno Brežice Krško Sevnica
v gosteh doma doma v gosteh doma v gosteh
41 : 13 22 : 12 25 : 14 24 : 11 32 : 14 18 : 13

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Dol121200300:14424
2Rudar11812235:17017
3Sevnica11605196:17612
4Šmartno10424186:18310
5Brežice10316191:2057
6Krško10208155:2304
7Radeče100010123:2780
7. mesto - sezona 2016/17 DRŽAVNA LIGA MLAJŠIH DEČKOV A

IGRALCI EKIPE MLAJŠIH DEČKOV

TRENINGI trener:  Igor Gošler   ponedeljek  	15:00 - 16:30 torek  		15:30 - 17:00 sreda 		15:30 - 17:00 četrtek  		15:00 - 16:15 petek 		-
IgralecŠt.tekemLetnik
ŽIGA BELEJ152004
KLEMEN NEMEC152005
ANDREJ ŠUBAJ152004
JAKA MASTNAK152004
MATIJA PRAH142004
MAKS LOVRIČ142004
ROK OBLAK142004
ANEJ PADEŽNIK132004
ALEX EZGETA122004
LOVRO PEKLAR112004
NIKO ŠTERBUCEL92004
MIHA ROT92004
NIK KLADNIK82004
SANDI ŠTERBUCEL72004
AŽBE GOLJUF52005

Mlajši dečki A, Polfinale - C skupina

Mlajši dečki A, JUG

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Celje6501133:10510
2Dol6312118:1117
3Kronos6303117:1126
4Šmartno601599:1391
  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog

1. krog 2. krog 3. krog
18.03.2017 25.03.2017 01.04.2017
Šmartno Celje Kronos
doma v gosteh doma
20 : 15 25 : 19 21 : 17

4. krog 5. krog 6. krog
26.04.2017 22.04.2017 07.05.2017
Šmartno Celje Kronos
v gosteh doma v gosteh
19 : 19 17 : 18 16 : 23

Mlajši dečki A, Finale 5. - 8. mesto

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Krim-Olimpija220044:294
2Trebnje210131:362
3Dol210135:412
4Loka200233:370

1. krog3. krog
13.05.201713.05.2017
Krim-OlimpijaLoka
domadoma
16 : 2319 : 18

  • 1.-6. krog
  • 8.-13. krog

1. krog19.10.2016Radečedoma33 : 6
2. krog22.10.2016Rudarv gosteh18 : 14
3. krog12.11.2016Šmartnov gosteh17 : 13
4. krog19.11.2016Brežicedoma21 : 10
5. krog26.11.2016Krškov gosteh30 : 11
6. krog03.12.2016Sevnicadoma19 : 13

8. krog17.12.2016Radečev gosteh41 : 13
9. krog14.01.2017Rudardoma22 : 12
10. krog20.01.2017Šmartnodoma25 : 14
11. krog29.01.2017Brežicev gosteh24 : 11
12. krog05.02.2017Krškodoma32 : 14
13. krog11.02.2017Sevnicav gosteh18 : 13

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Dol121200300:14424
2Rudar11812235:17017
3Sevnica11605196:17612
4Šmartno10424186:18310
5Brežice10316191:2057
6Krško10208155:2304
7Radeče100010123:2780
7. mesto - sezona 2016/17 DRŽAVNA LIGA MLAJŠIH DEČKOV A
TRENINGI trener:  Igor Gošler   ponedeljek  	15:00 - 16:30 torek  		15:30 - 17:00 sreda 		15:30 - 17:00 četrtek  		15:00 - 16:15 petek 		-
IgralecŠt.tekemLetnik
ŽIGA BELEJ152004
KLEMEN NEMEC152005
ANDREJ ŠUBAJ152004
JAKA MASTNAK152004
MATIJA PRAH142004
MAKS LOVRIČ142004
ROK OBLAK142004
ANEJ PADEŽNIK132004
ALEX EZGETA122004
LOVRO PEKLAR112004
NIKO ŠTERBUCEL92004
MIHA ROT92004
NIK KLADNIK82004
SANDI ŠTERBUCEL72004
AŽBE GOLJUF52005

IGRALCI EKIPE MLAJŠIH DEČKOV

Mlajši dečki A, Polfinale - C skupina

Mlajši dečki A, JUG

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Celje6501133:10510
2Dol6312118:1117
3Kronos6303117:1126
4Šmartno601599:1391
  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog

1. krog18.03.2017Šmartnodoma20 : 15
2. krog25.03.2017Celjev gosteh25 : 19
3. krog01.04.2017Kronosdoma21 : 17

4. krog26.04.2017Šmartnov gosteh19 : 19
5. krog22.04.2017Celjedoma17 : 18
6. krog07.05.2017Kronosv gosteh16 : 23

Mlajši dečki A, Finale 5. - 8. mesto

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Krim-Olimpija220044:294
2Trebnje210131:362
3Dol210135:412
4Loka200233:370

1. krog3. krog
13.05.201713.05.2017
Krim-OlimpijaLoka
domadoma
16 : 2319 : 18

RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt     Kontakt    
RK DOL