• 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog 2. krog 3. krog 4. krog 5. krog
04.11.2016 13.10.2016 17.10.2016 23.10.2016 11.11.2016
Radeče Maribor Gorenje Radgona Slovenj Gradec
doma v gosteh doma v gosteh doma
36 : 14 34 : 31 19 : 31 37 : 24 34 : 30

6. krog 7. krog 8. krog 9. krog 10. krog
20.11.2016 28.11.2016 04.12.2016 09.12.2016 22.12.2016
Radeče Maribor Gorenje Radgona Slovenj Gradec
v gosteh doma v gosteh doma v gosteh
33 : 20 41 : 26 22 : 43 34 : 18 23 : 21

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Gorenje101000389:17720
2Dol10802313:25816
3Slovenj Gradec10415286:2719
4Maribor10406289:3528
5Radeče9216188:2725
6Radgona9009196:3310
5. mesto - sezona 2016/17 2. DRŽAVNA MLADINSKA LIGA

IGRALCI MLADINSKE EKIPE

TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17-.30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		17:00 - 18:30 petek 		17:30 - 19:00
Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Gorenje101000346:20320
2Izola10505242:26310
3Sviš10415275:2849
4Škofljica10406236:2928
5Dol10316268:2907
6Radovljica10307257:2926
  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog 2. krog 3. krog 4. krog 5. krog
06.02.2017 10.02.2017 12.03.2017 19.03.2017 24.03.2017
Sviš Škofljica Radovljica Izola Gorenje
v gosteh doma v gosteh v gosteh doma
28 : 28 29 : 27 27 : 30 29 : 30 24 : 34

6. krog 7. krog 8. krog 9. krog 10. krog
03.04.2017 11.05.2017 21.04.2017 05.05.2017 14.05.2017
Sviš Škofljica Radovljica Izola Gorenje
doma v gosteh doma doma v gosteh
34 : 29 21 : 23 40 : 26 20 : 27 16 : 36

2. DRŽAVNA LIGA - VZHOD

2. DRŽAVNA LIGA FINALE 1-6

  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog06.02.2017Svišv gosteh28 : 28
2. krog10.02.2017Škofljicadoma29 : 27
3. krog12.03.2017Radovljicav gosteh27 : 30
4. krog19.03.2017Izolav gosteh29 : 30
5. krog24.03.2017Gorenjedoma24 : 34

6. krog03.04.2017Svišdoma34 : 29
7. krog11.05.2017Škofljicav gosteh21 : 23
8. krog21.04.2017Radovljicadoma40 : 26
9. krog05.05.2017Izoladoma20 : 27
10. krog14.05.2017Gorenjev gosteh16 : 36

Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Gorenje101000346:20320
2Izola9504227:22810
3Škofljica10406236:2928
4Sviš9315239:2547
5Dol10316268:2907
6Radovljica8206192:2414

IGRALCI MLADINSKE EKIPE

5. mesto - sezona 2016/17 2. DRŽAVNA MLADINSKA LIGA
TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17-.30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		17:00 - 18:30 petek 		17:30 - 19:00
Mesto EkipaŠt.tekemZmageNeodl.Porazi Razl.zad.Točke
1Gorenje101000389:17720
2Dol10802313:25816
3Slovenj Gradec10415286:2719
4Maribor10406289:3528
5Radeče9216188:2725
6Radgona9009196:3310

2. DRŽAVNA LIGA FINALE 1-6

2. DRŽAVNA LIGA - VZHOD

  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog

1. krog01.10.2016Radečedoma
2. krog08.10.2016Mariborv gosteh
3. krog15.10.2016Gorenjedoma
4. krog22.10.2016Radgonav gosteh
5. krog12.11.2016Slovenj Gradecdoma

6. krog19.11.2016Radečev gosteh
7. krog26.11.2016Maribordoma
8. krog03.12.2016Gorenjev gosteh
9. krog10.12.2016Radgonadoma
10. krog17.12.2016Slovenj Gradecv gosteh

RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt     Kontakt    
RK DOL