TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17:30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		18:00 - 19:00 petek 		17:30 - 19:00
sezona 2018/19 25.-28. mesto

IGRALCI KADETSKE EKIPE

IgralecŠt.tekemLetnik
LUKA MIKLIČ72003
ANEJ PADEŽNIK72004
ANDREJ ŠUBAJ72004
VALENTIN ANŽUR62002
NIK MATEK62002
LUKA DRAKSLER62003
ALJAŽ HOČEVAR62002
JAN POBOLJŠAJ62003
RIKARDO BRILEJ52003
MAKS LOVRIČ52004
JAKA MASTNAK52004
NIO DRNOVŠEK42002
SEBASTJAN DEČMAN22003
LOVRO PEKLAR12004
MATIJA PRAH12004
Kadeti
Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1RD HERZ ŠMARTNO6600183:12412
2RK SEVNICA5302154:1226
3RK DOL TKI HRASTNIK5203125:1384
4RK RADEČE PAPIR NOVA6006137:2150

Kadeti, NADALJEVANJE SKUPINA F

  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog
1. krog 2. krog 3. krog
02.02.2019 11.02.2019 13.03.2019
Šmartno Sevnica Radeče
doma doma v gosteh
19 : 37 25 : 35 27 : 20
4. krog 5. krog 6. krog
21.03.2019 30.05.2019 14.05.2019
Šmartno Sevnica Radeče
v gosteh v gosteh doma
18 : 21 36 : 25
Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1MRD DOBOVA10901361:21018
2ROKOMETNI KLUB KRŠKO10703326:23214
3RD HERZ ŠMARTNO10703297:27914
4RK SEVNICA10505295:28810
5RK DOL TKI HRASTNIK10109224:3312
6RK RADEČE PAPIR NOVA10109191:3542

Kadeti, JUG

  • 1.-7. krog
  • 8.-14. krog
1. krog 2. krog 4. krog 5. krog 7. krog
15.09.2018 21.09.2018 05.10.2018 13.10.2018 06.11.2018
Radeče Krško Dobova Sevnica Šmartno
v gosteh doma doma v gosteh doma
19 : 20 19 : 27 14 : 48 27 : 34 21 : 23
8. krog 9. krog 11. krog 12. krog 14. krog
10.11.2018 16.11.2018 29.11.2018 12.12.2018 20.12.2018
Radeče Krško Dobova Sevnica Šmartno
doma v gosteh v gosteh doma v gosteh
33 : 20 23 : 45 19 : 43 23 : 35 26 : 36

IGRALCI KADETSKE EKIPE

sezona 2018/19 25.-28. mesto
TRENINGI trener: Tadej Simončič  ponedeljek 	17:30 - 19:00 torek 		17:00 - 18:30 sreda 		- četrtek 		18:00 - 19:00 petek 		17:30 - 19:00
IgralecŠt.tekemLetnik
LUKA MIKLIČ72003
ANEJ PADEŽNIK72004
ANDREJ ŠUBAJ72004
VALENTIN ANŽUR62002
NIK MATEK62002
LUKA DRAKSLER62003
ALJAŽ HOČEVAR62002
JAN POBOLJŠAJ62003
RIKARDO BRILEJ52003
MAKS LOVRIČ52004
JAKA MASTNAK52004
NIO DRNOVŠEK42002
SEBASTJAN DEČMAN22003
LOVRO PEKLAR12004
MATIJA PRAH12004
Kadeti
Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1MRD DOBOVA10901361:21018
2ROKOMETNI KLUB KRŠKO10703326:23214
3RD HERZ ŠMARTNO10703297:27914
4RK SEVNICA10505295:28810
5RK DOL TKI HRASTNIK10109224:3312
6RK RADEČE PAPIR NOVA10109191:3542
  • 1.-7. krog
  • 8.-14. krog
1. krog15.09.2018Radečev gosteh19 : 20
2. krog21.09.2018Krškodoma19 : 27
4. krog05.10.2018Dobovadoma14 : 48
5. krog13.10.2018Sevnicav gosteh27 : 34
7. krog06.11.2018Šmartnodoma21 : 23
8. krog10.11.2018Radečedoma33 : 20
9. krog16.11.2018Krškov gosteh23 : 45
11. krog29.11.2018Dobovav gosteh19 : 43
12. krog12.12.2018Sevnicadoma23 : 35
14. krog20.12.2018Šmartnov gosteh26 : 36

Kadeti, NADALJEVANJE SKUPINA F

Mes. EkipaĹ t.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
ToÄŤ.
1RD HERZ ŠMARTNO6600183:12412
2RK SEVNICA5302154:1226
3RK DOL TKI HRASTNIK5203125:1384
4RK RADEČE PAPIR NOVA6006137:2150
  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog
1. krog02.02.2019Šmartnodoma19 : 37
2. krog11.02.2019Sevnicadoma25 : 35
3. krog13.03.2019Radečev gosteh27 : 20
4. krog21.03.2019Šmartnov gosteh18 : 21
5. krog30.05.2019Sevnicav gosteh
6. krog14.05.2019Radečedoma36 : 25

Kadeti, JUG

RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt     Kontakt    
RK DOL