sezona 2017/18 16. mesto

IGRALCI EKIPE MLAJŠIH DEČKOV

TRENINGI trener:  Rado Venko   ponedeljek  	15:30 - 16:30 torek  		15:30 - 17:00 sreda 		15:30 - 17:00 četrtek  		15:30 - 17:00 petek 		-
IgralecŠt.tekemLetnik
ŽIGA KRAJNC102007
MAI KOZOLE102006
LUKA BRILEJ102007
SVIT BRATUŠA102006
TAI ŠKORJANC10
PATRIK DORNIK102008
ENEJ HARTMAN92006
TAJ SEME92007
TILEN ŠKORJANC92008
ANDREJ KNEZ82006
ENEJ HRŠAK82008
JAKA KORITNIK72007
TAI-KIAR MLAKAR52008
ANŽE KANIŽAR52007
PETER-URBAN POGAČNIK22007
DOMINIK GREŠAK12007

Mlajši dečki B, JUG

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RD HERZ ŠMARTNO8800194:8416
2RK DOL TKI HRASTNIK8503134:11010
3RD RUDAR8404116:1238
4MRD DOBOVA8116112:1703
5 RK BREŽICE811699:1683
  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog
1. krog 2. krog 4. krog 5. krog
14.10.2017 21.10.2017 21.11.2017 25.11.2017
Trbovlje Šmartno Brežice Dobova
doma v gosteh doma v gosteh
12 : 13 10 : 21 17 : 7 21 : 19
6. krog 7. krog 9. krog 10. krog
09.12.2017 13.12.2017 28.01.2018 06.02.2018
Trbovlje Šmartno Brežice Dobova
v gosteh doma v gosteh doma
16 : 9 11 : 16 23 : 11 24 : 14
Mlajši dečki B

Mlajši dečki, Polfinale C skupina

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1Celje6600160:6412
2Ormož631278:1007
3RK KRONOS621386:1095
4RK DOL TKI HRASTNIK600671:1220
  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog
1. krog 2. krog 3. krog
17.03.2018 24.03.2018 10.04.2018
Kronos Celje Ormož
doma v gosteh doma
15 : 20 10 : 25 10 : 14
4. krog 5. krog 6. krog
15.04.2018 21.04.2018 10.05.2018
Kronos Celje Ormož
v gosteh doma v gosteh
14 : 18 11 : 33 11 : 12

Mlajši dečki B, Finale - 13. - 16. mesto

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RD RIBNICA RIKO HIŠE220035:244
2RD IZOLA210130:362
3RK DRAVA PTUJ210128:222
4RK DOL TKI HRASTNIK200216:270
  • 1.-1. krog
  • 3.-3. krog
1. krog
13.05.2018
Ribnica
v gosteh
10 : 14
3. krog
13.05.2018
Ptuj
doma
6 : 13
sezona 2017/18 16. mesto
TRENINGI trener:  Rado Venko   ponedeljek  	15:30 - 16:30 torek  		15:30 - 17:00 sreda 		15:30 - 17:00 četrtek  		15:30 - 17:00 petek 		-
IgralecŠt.tekemLetnik
ŽIGA KRAJNC102007
MAI KOZOLE102006
LUKA BRILEJ102007
SVIT BRATUŠA102006
TAI ŠKORJANC10
PATRIK DORNIK102008
ENEJ HARTMAN92006
TAJ SEME92007
TILEN ŠKORJANC92008
ANDREJ KNEZ82006
ENEJ HRŠAK82008
JAKA KORITNIK72007
TAI-KIAR MLAKAR52008
ANŽE KANIŽAR52007
PETER-URBAN POGAČNIK22007
DOMINIK GREŠAK12007

IGRALCI EKIPE MLAJŠIH DEČKOV

Mlajši dečki B, JUG

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RD HERZ ŠMARTNO8800194:8416
2RK DOL TKI HRASTNIK8503134:11010
3RD RUDAR8404116:1238
4MRD DOBOVA8116112:1703
5 RK BREŽICE811699:1683
  • 1.-5. krog
  • 6.-10. krog
1. krog14.10.2017Trbovljedoma12 : 13
2. krog21.10.2017Šmartnov gosteh10 : 21
4. krog21.11.2017Brežicedoma17 : 7
5. krog25.11.2017Dobovav gosteh21 : 19
6. krog09.12.2017Trbovljev gosteh16 : 9
7. krog13.12.2017Šmartnodoma11 : 16
9. krog28.01.2018Brežicev gosteh23 : 11
10. krog06.02.2018Dobovadoma24 : 14
Mlajši dečki B

Mlajši dečki B, Finale - 13. - 16. mesto

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RD RIBNICA RIKO HIŠE220035:244
2RD IZOLA210130:362
3RK DRAVA PTUJ210128:222
4RK DOL TKI HRASTNIK200216:270
  • 1.-1. krog
  • 3.-3. krog
1. krog13.05.2018Ribnicav gosteh10 : 14
3. krog13.05.2018Ptujdoma6 : 13

Mlajši dečki, Polfinale C skupina

  • 1.-3. krog
  • 4.-6. krog
1. krog17.03.2018Kronosdoma15 : 20
2. krog24.03.2018Celjev gosteh10 : 25
3. krog10.04.2018Ormoždoma10 : 14
4. krog15.04.2018Kronosv gosteh14 : 18
5. krog21.04.2018Celjedoma11 : 33
6. krog10.05.2018Ormožv gosteh11 : 12
Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1Celje6600160:6412
2Ormož631278:1007
3RK KRONOS621386:1095
4RK DOL TKI HRASTNIK600671:1220
RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt   ?  Kontakt   ? 
RK DOL