3. turnir: 16. marec - dvorana Dolanka RK DOL TKI HRASTNIK : RD RIKO RIBNICA ob 10:00 RK DOL TKI HRASTNIK : RK ČRNOMELJ ob 13:00
TRENINGI trener: Gregor Pesko   ponedeljek  	16:00 - 17:30 torek  		- sreda 		15:30 - 17:00 četrtek 		16:45 - 18:00   petek 		16:00 - 17:30

IGRALCI EKIPE STAREJŠIH DEČKOV

IgralecŠt.tekemLetnik
ANEJ PADEŽNIK52004
JAKA MASTNAK52004
SANDI ŠTERBUCEL52004
ANDREJ ŠUBAJ52004
MATIJA PRAH42004
KLEMEN NEMEC42005
MAKS LOVRIČ42004
NIKO ŠTERBUCEL42004
AŽBE GOLJUF42005
ROK OBLAK32004
MIHA ROT32004
ENEJ HARTMAN22006
MAI KOZOLE22006
ANDREJ KNEZ12006

Starejši dečki A, JUG

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RK SEVNICA8701222:15914
2RD RUDAR8503235:21610
3RK DOL TKI HRASTNIK8404225:1748
4 RK BREŽICE8404205:2078
5RK RADEČE PAPIR NOVA8008147:2780
  • 1.-5. krog
  • 8.-12. krog
1. krog 3. krog 4. krog 5. krog
15.09.2018 30.09.2018 06.10.2018 13.10.2018
Radeče Brežice Trbovlje Sevnica
v gosteh v gosteh doma v gosteh
37 : 12 18 : 23 31 : 33 22 : 31
8. krog 10. krog 11. krog 12. krog
10.11.2018 27.11.2018 01.12.2018 12.12.2018
Radeče Brežice Trbovlje Sevnica
doma doma v gosteh doma
42 : 12 32 : 21 24 : 19 19 : 23
Starejši dečki A

Starejši dečki A, KVALIFIKACIJE SKUPINA "D"

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RK TRIMO TREBNJE220040:334
2RK DOL TKI HRASTNIK210140:382
3RK VELIKA NEDELJA200233:420
  • 1.-1. krog
  • 3.-3. krog
1. krog
12.01.2019
Trebnje
doma
18 : 20
3. krog
12.01.2019
Velika Nedelja
doma
22 : 18

Starejši dečki A, NADALJEVANJE SKUPINA F

Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RD RIBNICA RIKO HIŠE8611185:13313
2RK DOL TKI HRASTNIK6411142:1139
3RK ČRNOMELJ8404161:1638
4 RK BREŽICE6204146:1604
5RK RADEČE PAPIR NOVA600664:129-2
  • 1.-3. krog
  • 5.-6. krog
1. krog 3. krog
02.02.2019 16.03.2019
Brežice Ribnica
doma v gosteh
27 : 21 21 : 24
5. krog 6. krog
14.04.2019 11.05.2019
Ribnica Radeče
doma doma
23 : 23

IGRALCI EKIPE STAREJŠIH DEČKOV

TRENINGI trener: Gregor Pesko   ponedeljek  	16:00 - 17:30 torek  		- sreda 		15:30 - 17:00 četrtek 		16:45 - 18:00   petek 		16:00 - 17:30
3. turnir: 16. marec - dvorana Dolanka RK DOL TKI HRASTNIK : RD RIKO RIBNICA ob 10:00 RK DOL TKI HRASTNIK : RK ČRNOMELJ ob 13:00
IgralecŠt.tekemLetnik
ANEJ PADEŽNIK52004
JAKA MASTNAK52004
SANDI ŠTERBUCEL52004
ANDREJ ŠUBAJ52004
MATIJA PRAH42004
KLEMEN NEMEC42005
MAKS LOVRIČ42004
NIKO ŠTERBUCEL42004
AŽBE GOLJUF42005
ROK OBLAK32004
MIHA ROT32004
ENEJ HARTMAN22006
MAI KOZOLE22006
ANDREJ KNEZ12006

Starejši dečki A, JUG

  • 1.-5. krog
  • 8.-12. krog
1. krog15.09.2018Radečev gosteh37 : 12
3. krog30.09.2018Brežicev gosteh18 : 23
4. krog06.10.2018Trbovljedoma31 : 33
5. krog13.10.2018Sevnicav gosteh22 : 31
8. krog10.11.2018Radečedoma42 : 12
10. krog27.11.2018Brežicedoma32 : 21
11. krog01.12.2018Trbovljev gosteh24 : 19
12. krog12.12.2018Sevnicadoma19 : 23
Mes. EkipaŠt.
tekem
Zma.Neodl.Por. Razl.
zad.
Toč.
1RK SEVNICA8701222:15914
2RD RUDAR8503235:21610
3RK DOL TKI HRASTNIK8404225:1748
4 RK BREŽICE8404205:2078
5RK RADEČE PAPIR NOVA8008147:2780
Starejši dečki A
RK DOL TKI HRASTNIK
Kontakt   ?  Kontakt   ? 
RK DOL